Статті

У цьому розділі ми публікуємо статті про фотографію і фототехніку. Всі статті цього розділу - авторські, тож саме тут ви знайдете їх найостанніші редакції. Якщо у вас виникло бажання поділитися будь-якої з наших статей з читачами свого сайту - ми тільки за! Ми щиро сподіваємося що ви, поважаючи правила хорошого тону, текст залишите в незмінному вигляді, а авторство статті - вкажете. Ну а за розміщення посилання на вихідну статтю і повідомлення адміністратора сайту про перепис - окрема подяка! Ми з задоволенням співпрацюємо з іншими сайтами, повідомляючи про вихід нових статей і оновлення старих.

Також рекомендуємо вам звернути увагу на розділи: Фототехніка, Завантажити та Відео-уроки.

Так буває, що розглядаючи якусь фотографію (неважливо - репортажну або постановочну), ми легко починаємо їй довіряти, відразу сприймаючи сюжет і ідею фотографії як чесні і неупереджені. А інша фотографія викликає у нас приховане почуття "щось тут не так" і практично інстинктивне відторгнення. Чому так відбувається? Чи можна цим процесом керувати?

Детальніше: Одна сота секунди. Деталі образу репортера

Поговоримо трохи про етику і фотографії. Тема ця, зазвичай, абсолютно неосяжна, ми ж спробуємо торкнутися тільки одного її аспекту - журналістської етики

Детальніше: Одна сота секунди. Про етику репортера

7 січня - всенародне свято, день народження ФОТОГРАФІЇ!
Всенародний - адже хто зараз не фотограф? Дакфейс-самостріл - це теж, формально, фотографія!

Детальніше: День народжения фотографії

Вам подарували дзеркалку, і ви вирішили стати весільним фотографом? Це класна ідея, весільний фотограф – це круто! Але весільним профі стати ось так, одразу, просто купивши дзеркалку Nikon або Canon – не вийде. Для досягнення мети вам ще належить зробити кілька важливих кроків.

Детальніше: 10 кроків до успіху в професійній весільній фотографії

У разі забруднення поверхні об'єктива пилом, жирними відбитками, засохлими краплями морської води або слини, її доведеться чистити, використовуючи спеціальні набори для чищення фотографічної оптики, випускаються багатьма виробниками. В фотомагазинах такі набори є у великому асортименті і коштують порівнянно недорого.

Детальніше: Чистка оптики

Спалах, як альтернативне джерело світла в фотографії, багато фотографів недолюблюють. І то не дивно. Накамерний спалах - далеко не найвдаліше за розташуванням та характером освітлення джерело світла.

Детальніше: Про повільну синхронізацію і синхронізацію за «другою шторкою»